Naujasis Testamentas. Evangelija pagal Matą, Evangelija pagal Morkų
search
  • Naujasis Testamentas. Evangelija pagal Matą, Evangelija pagal Morkų

Evangelija pagal Luką su komentarais, naujas ekumeninis vertimas

9,00 €
Su mokesčiais

Sausio 18-25 dieną - Ekumeninė savaitė; šiai progai kaina sumažinta iki 8€.

Naujas Ekumeninis Vertimas


LBD vertimo komanda  kruopščiai ir kantriai dirba, kad mes galėtume džiaugtis tiksliai ir sklandžiai perteiktu Dievo Žodžiu.  

Kiekis
Turime

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Leidinyje - naujai išversta Evangelija pagal Luką. Su komentarais, kuriuose ir graikiškų žodžių paaiškinimai, ir istorinis, geografinis bei kultūrinis kontekstas, taip pat nuorodos į susijusius rabiniškos literatūros, antikinius ir Bažnyčios tėvų tekstus.

IR DAR: jei dar nespėjote - labai rekomenduojame taip pat įsigyti ir naujai išverstus Pauliaus laiškus su komentarais, kuriuos išleidome 2021m.

Puslapių sk.: 145
Formatas:
 12 x 20 cm
Viršeliai: lankstūs


NAUJASIS EKUMENINIS ŠVENTOJO RAŠTO VERTIMAS

Nauji Biblijos vertimai kyla iš troškimo aiškiau suvokti Dievo mintis. Nors Šventojo Rašto kanonas yra baigtinis, tačiau pats Dievo žodis – gyvas ir vis iš naujo prakalbinantis. Kinta ne tik kalba, į kurią verčiamas Biblijos tekstas, bet ir kultūra, kurioje gyvena skaitytojas su teksto vertėju. Be to, nauji kultūrinio ir religinio hebrajų bei graikų romėnų pasaulio, kuriame pirmiausia suskambo Viešpaties žodžiai, tyrimai atveria daugiau galimybių aiškintis biblinių tekstų prasmę.

LIETUVOS BIBLIJOS DRAUGIJOS EKUMENINIO VERTIMO KOMANDA

dr. Tatjana Aleknienė, dr. Ona Dilytė-Čiurinskienė, kun. Laimonas Nedveckas, dr. Giedrius Saulytis.O KOKIE JŪSŲ ĮSPŪDŽIAI?
Kviečiame jungtis į Facebook grupę įspūdžiai apie naują ekumeninį vertimą ir užduoti klausimus, pakomentuoti jūsų dėmesį pagavusias leidinio ištraukas.

383 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.