LEIDINIŲ PRISTATYMAS IR TERMINAI


PAŠTOMATAI OMNIVA:

Nenustebkite jei iš pradžių šio pristatymo būdo pildydami užsakymą nematysite. Jį galėsite pasirinkti vėliau: kai užpildysite laukelius skirtus jūsų vardui, pavardei, telefonui ir t.t. ir paspausite mygtuką "išsaugoti"


KURŠIŲ NERIJA - su kurjeriu:

Siuntimo kainos į Kuršių Neriją gali būti didesnės ir jų pristatymas trukti ilgiau. Jei tik turite galimybę, prašome nurodyti adresą "žemyninėje dalyje", pvz. Klaipėdoje, tada nereikės papildomų derinimų.

 

LIETUVA:

Leidiniai pristatomi per 3-5 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto ar automatiškai priskirto pristatymo būdo), po apmokėjimo gavimo. Sąskaitą prašome apmokėti per 2 darbo dienas, kitaip Jūsų užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

             

SIUNTOS PRIĖMIMAS:

Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas siuntos turi nepriimti ir nepriėmimo priežastis nurodyti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

                                          

LEIDINIŲ GRĄŽINIMAS

 

     Daiktų trūkumai šalinami, daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.58-2105) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

      Prekes grąžina pirkėjas savo lėšomis. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. 

     Išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, pirkėjui nėra grąžinamos.

  

 
 
Sąlygų keitimas
Mes turime teisę iš dalies arba visiškai keisti šias sąlygas. Jei naudositės Mūsų el. parduotuve po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.