LEIDINIŲ PRISTATYMAS, KAINOS IR TERMINAI


PRISTATYMO KAINA IR BŪDAI:

Įsidėjus prekę į krepšelį iš karto rodoma pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje siunčiant Lietuvos paštu. Jei knygą siųsite į užsienį užsakyme įvedus adresą kaina persiskaičiuos. Renkantis kitokius pristatymo būdus (kurjerį, paštomatą) kartu matysite, kaip jie įtakos pristatymo kainą ir greitį – lengvai išsirinksite sau tinkamiausią variantą. Turinčius galimybę mielai kviečiame įsigyti leidinius mūsų knygyne Vilniuje – tuomet nereikės mokėti už pristatymą, tik rekomenduotume iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. 8 69857881 arba 852652656.


PRISTATYMO IR APMOKĖJIMO TERMINAI:

Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) leidiniai pristatomi per 3-5 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto ar automatiškai priskirto pristatymo būdo), po apmokėjimo gavimo. Sąskaitą prašome apmokėti per 2 darbo dienas, kitaip Jūsų užsakymas bus automatiškai anuliuotas..

 

PRISTATYMAS Į KURŠIŲ NERIJĄ:

Norinčius leidinius gauti Kuršių Nerijoje prašome rinktis pristatymą per Lietuvos paštą (kitaip jūsų užsakymo negalėsime įvykdyti). Net ir šiuo atveju negalime užtikrinti, kad jūsų siunta atkeliaus įprastu laiku, todėl jei tik turite galimybę, prašome nurodyti adresą arba paštomatą "žemyninėje dalyje", pvz. Klaipėdoje. 

             

SIUNTOS PRIĖMIMAS:

Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas siuntos turi nepriimti ir nepriėmimo priežastis nurodyti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

                                          

LEIDINIŲ GRĄŽINIMAS

 

     Daiktų trūkumai šalinami, daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.58-2105) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

      Prekes grąžina pirkėjas savo lėšomis. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. 

     Išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, pirkėjui nėra grąžinamos.

  

 
 
Sąlygų keitimas
Mes turime teisę iš dalies arba visiškai keisti šias sąlygas. Jei naudositės Mūsų el. parduotuve po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.