Lietuvos Biblijos draugija yra ekumeninė, visuomeninė organizacija, įregistruota LR Teisingumo ministerijoje.

 

Mūsų tikslas ir veikla - Šventojo Rašto bei kitos literatūros vertimas, redagavimas, leidimas, platinimas priimtina kaina, už surinktas aukas dovanojimas neįperkantiems. Kad kiekvieną, ieškantį Dievo žodžio, pasiektų Biblija.

 

Lietuvos Biblijos draugiją 1992 m. įsteigė aštuonios krikščionių bažnyčios:

Evangelikų Baptistų Bažnyčia  

Evangelikų Liuteronų Bažnyčia 

Evangelikų Reformatų Bažnyčia   

Evangelikų Sekmininkų Bažnyčia 

Romos Katalikų Bažnyčia 

Sentikių Bažnyčia 

Septintosios Dienos Adventistų Bažnyčia  

Stačiatikių Bažnyčia  

 

KAIP MUS RASTI:


Adresas: J. Basanavičiaus g. 16A–117, LT-03224 Vilnius

Kylant Basanavičiaus gatve nuo Pylimo g., kirsti Mindaugo g. kairėje pusėje praeiti Socialdemokratų būstinę, „Batų butą“, "Interjero idėjas", grožio  saloną "Amplua" ir pamatysite mūsų kiemo vartus.

(Leidžiantis Basanavičiaus gatve žemyn, sukti į paskutinį dešinėje esantį kiemą su vartais, nepasiekus sankryžos su Mindaugo gatve.)  

Lietuvos Biblijos draugijos knygynas

PRIE VARTŲ PASKAMBINKITE MUMS 869857881. Ir stebėkite sienoje šviečiančią lemputę: kai iš rausvos ji taps žalia - įeikite pro vartelius. Čia arkoje ant sienos pamatysite nuorodą į Lietuvos Biblijos draugiją, įėję į kiemą matysite pirmo aukšto langus su mūsų simbolika. Įėjimas - pro pirmą to namo laiptinę (tik nesupainiokite su iėjimu į pusrūsį - jį reikia praeiti).

Mes esame įsikūrę 117 bute, telefonspynės mygtukas raudonas :)


KNYGYNO DARBO LAIKAS:

Nuo pirmadienio iki penktadienio 9.00-17.00 (be pietų pertraukos). Dėl susitikimo kitu metu prašome skambinti, galime susitarti.