KAIP PIRKTI?

Registracija:

Naujas vartotojas turi prisiregistruoti mūsų parduotuvėje.
Naujo vartotojo registracija: viršuje spustelėkite užrašą "Prisijungti".
Atsidariusiame lange pasirodys lentelės "(Registruotis. Naujas pirkėjas)" ir "(Jau registravotės? Prisijungti dar kartą)".
Naujas pirkėjas renkasi "Registruotis (Naujas pirkėjas)".
Įveskite savo el. paštą. Sekančiame atsidariusiame lange įrašykite savo duomenis ir spustelėkite "Registruotis".
 

Pirkimas:

-Peržiūrėję katalogą, išsirinkite prekę, kurią norite pirkti.
-Įdėkit ją į krepšelį. Krepšelyje gali būti kelios prekės.
-Suformavus prekių krepšelį, viršutinėje ekrano dalyje esančiame prekių krepšelyje spauskite "pirkti".
-Atsiranda laukelis su Jūsų pristatymo adresu. Patvirtinkite jį spustelėdami "Toliau". Norėdami pakeisti adresą spustelėkite "Pridėkite naują adresą".
-Pasirinkite Jums priimtiniausią apmokėjimo būdą.
-Mokėjimas bankiniu pavedimu (galite pasinaudoti internetine bankininkyste).
-Apmokėjimas per Mokėjimai.lt (galimybė sumokėti Maxima kasose, taip pat kioskuose Lietuvos Spauda be RKiosk). Beje, jums reikės spausdintuvo, kuriuo atsispausdinsite apmokėjimo brūkšninį kodą su instrukcija. Ten bus nurodytas ir aptarnavimo mokestis (2011 lapkritį jis sudarė tik 1 Lt. kioske arba 50ct. Maksimoje). Jei kiltų klausimų: +37060755555 arba pagalba@mokejimai.lt. 
-Pasirinkus mokėjimo būdą Jums lieka tik patvirtinti užsakymą.
Patvirtinus užsakymą, pagal pasirinktą mokėjimo būdą, Jūs būsite nukreipti į reikiamą puslapį, kur galėsite atsiskaityti už pasirinktas prekes.
 

Taip pat užsakymą galite siųsti el. paštu knygos@biblijosdraugija.lt  El. laiške nurodykite pageidaujamus leidinius, jų kiekį, Jūsų kontaktinį telefono numerį. 


LEIDINIŲ PRISTATYMAS IR TERMINAI

 

KURŠIŲ NERIJA:

Siuntimo kainos į Kuršių Neriją gali būti didesnės ir jų pristatymas trukti ilgiau. Jei tik turite galimybę, prašome nurodyti adresą "žemyninėje dalyje", pvz. Klaipėdoje, tada nereikės papildomų derinimų.

 

LIETUVA:

Leidiniai pristatomi per 3-5 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto ar automatiškai priskirto pristatymo būdo), po apmokėjimo gavimo. Sąskaitą prašome apmokėti per 2 darbo dienas, kitaip Jūsų užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

             

SIUNTOS PRIĖMIMAS:

Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas siuntos turi nepriimti ir nepriėmimo priežastis nurodyti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

                                          

LEIDINIŲ GRĄŽINIMAS

 

Daiktų trūkumai šalinami, daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.58-2105) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Prekes grąžina pirkėjas savo lėšomis. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. 

Išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, pirkėjui nėra grąžinamos.

  

 
 
Sąlygų keitimas
Mes turime teisę iš dalies arba visiškai keisti šias sąlygas. Jei naudositės Mūsų el. parduotuve po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.