KAIP PIRKTI?

Pirkimui nebūtinos specialios žinios ir įgūdžiai.

Kviečiame peržiūrėti 3 min. demonstracinį video (PAAIŠKINIMAI MĖLYNUOSE SUBTITRUOSE) kaip pirkti be registracijos arba - žemiau perskaityti nurodymus, kaip galima užsiregistruoti ir tada pirkti.

Dar variantas - tiesiog imti ir pirkti be jokių instrukcijų ir nurodymų - greičiausiai pavyks iš pat pirmojo karto :) 
Registracija:

Naujas vartotojas turi prisiregistruoti mūsų parduotuvėje.
Naujo vartotojo registracija: viršuje spustelėkite užrašą "Prisijungti".
Atsidariusiame lange pasirodys lentelės "(Registruotis. Naujas pirkėjas)" ir "(Jau registravotės? Prisijungti dar kartą)".
Naujas pirkėjas renkasi "Registruotis (Naujas pirkėjas)".
Įveskite savo el. paštą. Sekančiame atsidariusiame lange įrašykite savo duomenis ir spustelėkite "Registruotis".
 

Pirkimas:

-Peržiūrėję katalogą, išsirinkite prekę, kurią norite pirkti.
-Įdėkit ją į krepšelį. Krepšelyje gali būti kelios prekės.
-Suformavus prekių krepšelį, viršutinėje ekrano dalyje esančiame prekių krepšelyje spauskite "pirkti".
-Atsiranda laukelis su Jūsų pristatymo adresu. Patvirtinkite jį spustelėdami "Toliau". Norėdami pakeisti adresą spustelėkite "Pridėkite naują adresą".
-Pasirinkite Jums priimtiniausią apmokėjimo būdą.
-Mokėjimas bankiniu pavedimu,
-Mokėjimas per Paypal.
-Pasirinkus mokėjimo būdą Jums lieka tik patvirtinti užsakymą.
Patvirtinus užsakymą, jei rinkotės mokėjimą pavedimu - atsivers parduotuvės langas su mūsų sąskaitos numeriu. Naujame naršyklės lange atsidarykite savo banko tinklapį ir jame apmokėkite už pirkinį.

O jei rinkotės Paypal - patvirtinus užsakymą sistema automatiškai nukreips į Paypal prisijungimo puslapį kur taip pat lengvai sumokėsite už pirkinį.
 

Taip pat užsakymą galite siųsti el. paštu knygos@biblijosdraugija.lt  El. laiške nurodykite pageidaujamus leidinius, jų kiekį, Jūsų kontaktinį telefono numerį. 


LEIDINIŲ PRISTATYMAS, KAINOS IR TERMINAI
 
PRISTATYMO KAINA IR BŪDAI:
Įsidėjus prekę į krepšelį iš karto rodoma pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje siunčiant Lietuvos paštu. Jei knygą siųsite į užsienį užsakyme įvedus adresą kaina persiskaičiuos. Renkantis kitokius pristatymo būdus (kurjerį, paštomatą) kartu matysite, kaip jie įtakos pristatymo kainą ir greitį – lengvai išsirinksite sau tinkamiausią variantą. Turinčius galimybę mielai kviečiame įsigyti leidinius mūsų knygyne Vilniuje – tuomet nereikės mokėti už pristatymą, tik rekomenduotume iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. 8 69857881 arba 852652656.
 
PRISTATYMO IR APMOKĖJIMO TERMINAI:
Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) leidiniai pristatomi per 3-5 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto ar automatiškai priskirto pristatymo būdo), po apmokėjimo gavimo. Sąskaitą prašome apmokėti per 2 darbo dienas, kitaip Jūsų užsakymas bus automatiškai anuliuotas.
 
PRISTATYMAS Į KURŠIŲ NERIJĄ:

Norinčius leidinius gauti Kuršių Nerijoje prašome rinktis pristatymą per Lietuvos paštą (kitaip jūsų užsakymo negalėsime įvykdyti). Net ir šiuo atveju negalime užtikrinti, kad jūsų siunta atkeliaus įprastu laiku, todėl jei tik turite galimybę, prašome nurodyti adresą arba paštomatą "žemyninėje dalyje", pvz. Klaipėdoje. 

             

SIUNTOS PRIĖMIMAS:

Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas siuntos turi nepriimti ir nepriėmimo priežastis nurodyti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

                                          

LEIDINIŲ GRĄŽINIMAS

Daiktų trūkumai šalinami, daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.58-2105) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Prekes grąžina pirkėjas savo lėšomis. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. 

Išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, pirkėjui nėra grąžinamos.

  

  
Sąlygų keitimas
Mes turime teisę iš dalies arba visiškai keisti šias sąlygas. Jei naudositės Mūsų el. parduotuve po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.