• Išparduota
Biblijos Konkordancija. Šventojo Rašto rodyklė (bordo viršelis)
search
  • Biblijos Konkordancija. Šventojo Rašto rodyklė (bordo viršelis)

Biblijos Konkordancija. Šventojo Rašto rodyklė (bordo viršelis)

14,50 €
Su mokesčiais

Rodyklė padeda rasti dominančias Šventojo Rašto vietas naudojantis pateiktu abėcėliniu žodžių sąrašu. Skirta kunigams, teologijos studentams ir savarankiškai studijuojantiems Bibliją Dievo žodžio mylėtojams. 

Kiekis
Išparduota

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Puslapių sk.: 821
Formatas: 16 x 22 cm
Viršeliai: Kieti
Išleido: Lietuvos Biblijos draugija, 2011
Anotacija: Rodyklė padeda rasti dominančias Šventojo Rašto vietas naudojantis pateiktu abėcėliniu žodžių sąrašu. Skirta kunigams, teologijos studentams ir savarankiškai studijuojantiems Bibliją Dievo žodžio mylėtojams. 
` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` 
Lietuvos Katalikų Bažnyčios vyskupas Jonas Ivanauskas:
Šventojo Rašto Konkordancija lietuvių kalba – tai dar vienas svarus Lietuvos Biblijos draugijos įnašas, padedantis Dievo Žodžiui dar labiau pasiekti žmogų. Tai suteikia galimybę ne tik matyti reikiamą žodį skirtingose Biblijos vietose, bet ir daugeliu atvejų apčiuopti Dievo bendravimo su žmonėmis raidą. Padėka visiems Konkordancijos rengėjams, kurie su dideliu pasišventimu ir meile parengė šį puikų instrumentą. Tepadeda jis visiems dar labiau ir geriau pažinti Viešpaties Knygą ir gyventi kiekvienu žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų (Mt 4,4).
` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` 
Lietuvos Liuteronų Bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis:
Džiaugiamės sulaukę dar vienos knygos lietuvių kalba, kuri lydės ir padės atskleisti Dievo Žodį – jo gylį, grožį, prasmę. Linkiu, kad Konkordacija taptų parankine knyga kiekvienam, siekiančiam gilesnio Biblijos pažinimo.
` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` 
Laisvųjų krikščionių Bažnyčios vyskupas Christoph Hagele:
Šventasis Raštas – mūsų aukščiausias tikėjimo autoritetas. Labai svarbu, kad kiekvienas tikintysis kasdien skaitytų Dievo Žodį, studijuotų jį ir reguliariai mąstytų apie jį: Visas Raštas yra Dievo įkvėptas ir naudingas mokyti, barti, taisyti, auklėti teisumui, kad Dievo žmogus taptų tobulas, pasirengęs kiekvienam geram darbui (2 Tim 3,16-17). Konkordancija – ideali priemonė gilintis į Šventojo Rašto lobį: rasti atsakymus į įvairiausius klausimus, gilintis į Dievo žodį, parengti teminį Biblijos vakarą ir t. t.
Laisvųjų krikščionių bažnyčios vadovų taryba nusprendė remti Biblijos konkordancijos projektą, nes Biblijos skaitymas ir studijavimas yra vienas iš svarbiausių dalykų visiems tikintiesiems, ir Dievas laimina kiekvieną, kuris klausosi Jo balso: O, kad klausytum mano Įsakymų! Tavo gerovė būtų kaip upė, o tavo teisumas - kaip marių bangos (Iz 48,18).

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.