• Išparduota
Biblija kalbina tave
search
  • Biblija kalbina tave
  • Biblija kalbina tave
  • Biblija kalbina tave
  • Biblija kalbina tave

Biblija kalbina tave

11,00 €
Su mokesčiais

Tai nepaprastai graži Šv. Rašto skaitinių, skirtų vieneriems metams, kolekcija. Knyga žavi ir puikiai parinktomis aktualiomis gyvenimo temomis, ir nepaprastą nuotaiką sukuriančiu kiekvieno puslapio dizainu.   
VIDEO demonstracija - knygos aprašyme

Kiekis
Išparduota

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)Puslapių sk.:
 414
Formatas: 26x19 cm
Viršeliai: Kieti
Išleido: Lietuvos Biblijos draugija, 2011
 
Kiekvienam atidžiam skaitytojui ši knyga taps vertingu žinių ir įkvėpimo šaltiniu. Įsitikinsite, kaip puikiai vienos Šventojo Rašto ištraukos paaiškina ir papildo kitas! 365 skaitiniai yra išdėstyti tokia eile, kad nuosekliai vestų nuo vienos temos prie kitos, leistų pastebėti Biblijoje esančius sugretinimus bei kontrastus, pasigėrėti Šventajame Rašte sutinkamų literatūrinių stilių įvairove. Galima skaityti po skaitinį kiekvieną metų dieną arba tik atskirų švenčių progomis: tam pateikti atitinkami skaitymo planai. 

 

BIBLIJA KALBINA TAVE:

Įdomi: Tai išskirtinio grožio knyga, kurios tiesiog neįmanoma neskaityti. Kiekvienas puslapis – kruopštaus autorinio darbo vaisius, atskiras dizaino šedevras, tiek spalviniais, tiek teksto išdėstymo sprendimais sukuriantis nepaprastą nuotaiką. Kiek vertas vien jau jau knygos viršelis: gerai įsižiūrėjus į abstrakčią viršelio nuotrauką daugelis atpažinsime vieną populiariausių Kristaus simbolių – žuvį. Šią knygą galima skaityti po skaitinį kiekvieną metų dieną arba tik atskirų švenčių progomis: tam pateikti atitinkami skaitymo planai. Ar skaitysite kasdien, ar tik retkarčiais – jus išsyk sužavės ne tik pats skaitinys, bet ir puikiai parinktas jo pavadinimas, meninės bei tekstinės iliustracijos.

 

Vertinga: Paprastu ir įdomiu būdu skaitytojui atsiveria visas Šventojo Rašto lobynas. Puikiai apgalvotas skaitinių išdėstymas įveikia kultūrinę istorinę ir geografinę distanciją. Sunku net nuspręsti, kas tiksliau: ar šiuolaikinis žmogus įtraukiamas į to meto aplinką; o gal aplinka apgaubiama šiuolaikiniu kontekstu – kaip bebūtų, tūkstantmečių senumo įvykiai atsiskleidžia taip, tarsi vyktų dabar; o jų herojai – taip aiškiai, tarsi gyventų šalia mūsų.

Skaitytojas ypač įvertins tai, kad tas pats skaitinys neretai pateikia ištraukas ir iš Senojo, ir iš Naujojo Testamentų, kartais papildančias, o kartais kontrastuojančias: taip galima susidaryti išsamesnį vaizdą, praplėsti akiratį. 

Šiais individualumo laikais BIBLIJA KALBINA TAVE yra idealus leidinys savarankiškumą vertinančiam žmogui – ir jaunam ir vyresniam, todėl nuoširdžiai linkime kad ji atsidurtų mokyklų bibliotekose, kur pasitarnaus ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Be to, tai puiki dovana jaunuoliui ar kitam savarankiškai mąstančiam žmogui.

 

Struktūra: Biblijoje užrašyti istoriniai įvykiai, pranašystės, grožinė bei liturginė poezija, pamokymai ir praktinės gairės teisingam gyvenimui. Formuodami 365 skaitinius knygos BIBLIJA KALBINA TAVE autoriai siekė išdėstyti Šventojo Rašto tekstus taip, kad šiuolaikinis skaitytojas pamatytų, kaip visos šios temos harmoningai derinasi, iliustruoja, papildo bei paaiškina viena kitą. Jei šios dienos skaitinyje radome Biblijos pranašystę, rytoj ir poryt greičiausiai skaitysime apie jos išsipildymą istorijoje bei atskirų žmonių gyvenimuose.  Labai apgalvotai ir sklandžiai pateikti skaitiniai susiję su aktualiomis gyvenimo temomis: GYVENIMO TIKSLAS (220), LAIMĖ, MALONUMAI IR PASITENKINIMAS, ALKOHOLIS, SIEKIAI IR AMBICIJOS, IŠGARSĖJIMAS.

 

Gretimų skaitinių temos susišaukia viena su kita: VAIKAI (228), TĖVAI, VEDYBOS, SKYRYBOS, VIENIŠUMAS, DIEVO PAGALBA VIENIŠIEMS, VYRAI IR MOTERYS.

 

Advento ir Gavėnios laikotarpiams numatyti specialūs skaitymo planai:

Adveto sekmadieniais kviečiama skaityti PRANAŠYSTES APIE JĖZŲ, ANTROJO ATĖJIMO ŽENKLUS, ATKURIAMĄ PASAULĮ, o ketvirtąjį puošia tema SKAISTUMAS.

 

Autoriai: Knygos sudarytojas Derek Williams yra Anglikonų dvasininkas. Greta savo parapijinės veiklos jis yra krikščioniško žurnalo redaktorius, rašo Biblijos komentarus. Vedęs, turi tris suaugusius vaikus ir anūką.  Na, o už knygos išskirtinį grožį turime būti dėkingi fotografijų autoriui Gerald Rogers, dviejų leidyklų vyriausiajam menininkui, su šeima gyvenančiam nedideliame Anglijos kaime Wiltshire.

 

Knyga BIBLIJA KALBINA TAVE taip pat išleista čekų, norvegų, olandų ir lenkų kalbomis.

 

Kodėl “Biblija kalbina”? Šventasis Raštas turi šią nuostabią savybę: jį atsivertęs žmogus nelieka nuošalyje. Matydami pasaulį Dievo Žodžio šviesoje kiekvienas įvertiname ir savo gyvenimą, patirtį, perspektyvas ir darome atitinkamus sprendimus. BIBLIJA KALBINA TAVE – iškalbingas ir tikslus pavadinimas; jį ,beje, pasiūlė kunigas Kęstutis Rugevičius viename iš draugijos valdybos posėdžių. 

...

KAI BIBLIJA KALBA APIE SAVE... Kiekvienam atidžiam skaitytojui ši knyga taps vertingu žinių ir įkvėpimo šaltiniu. Įsitikinsite, kaip puikiai vienos Šventojo Rašto ištraukos paaiškina ir papildo kitas!

 

365 skaitiniai yra išdėstyti tokia eile, kad nuosekliai vestų nuo vienos temos prie kitos, leistų pastebėti Biblijoje esančius sugretinimus bei kontrastus, pasigėrėti Šventajame Rašte sutinkamų literatūrinių stilių įvairove.

 

Šventasis Raštas nušviečia įvairius žmogaus būties aspektus: dvasinį ir visuomeninį, teologinį ir praktinį, leidžia rasti atsakymą į ne kartą mus varginančius, esminius klausimus. Išgirstas Dievo Žodis atgaivina, pamaitina, nuskaidrina sielą, padeda nepasimesti gyvenimo kelyje.

 

Biblija kaina Biblija pirkti Šventasis Raštas kaina Šventasis Raštas pirkti Katedros knygynas Šventasis Raštas, Katedros knygynas Biblija, Kataliku pasaulio knygynas Biblija 

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.